God morgon på er!
Är det något jag är idag så är det trött. 🙁 Jag har sovit hur dåligt som helst inatt och vill bara ha hem min älskade sambo.
Jag ska ringa svärfar bara klockan blir lite mer för att jag skulle hjälpa han idag och det skulle jag vilja få gjort innan dagen liksom börjar. Har lite andra grejer som jag ska göra idag.
Jag ska ringa ytterligare ett samtal och sen ska jag försöka få lite ordning här hemma efter att vi kom hem.
Sen måste jag ju tillfredsställa era behov att läsa min blogg. 😉
Men jag är trött så ska försöka få gjort detta. Är ju inte så mycket men jag har nog mer saker som jag måste få gjort idag.
Sen vet jag inte riktigt vad jag ska säga om jag ska ringa ytterligare ett samtal. Jag får ju inte in en enda krona nu eftersom jag blev av med ersättningen när jag åkte till USA. Men det berättade dom ju inte förrän veckan innan jag skulle åka så jag kunde inte göra så mycket åt det heller. 👿
Nej nu ska jag börja fixa lite. Ha en fin morgon vettja!
Jobbigt när man inte kan sova :/
Haha ja eller hur, blev en aning besviken när jag insåg att nyckeln låg i min pojkväns ficka. Det var ju tur att jag inte hade något möte eller skola igår så jag verkligen hade varit tvungen att gå hemifrån, då hade det blivit problem 😛