Mer än halva April har redan gått. För min del spelar inte det någon roll, det bara snöar ju. Skit väder! Dessutom så är det ju kortare tid till vi ska boka och faktiskt åka nu än vad det var i början av April, så jag är glad vilket som.
Jag längtar, har gjort ända sen vi kom hem sist. Jag skulle kunna sätta mig på ett flyg idag om jag bara hade kunnat göra det.
Jag längtar så mycket så jag får ont i magen. Som vanligt kommer vi väl förmodligen att landa i San Francisco, men den här gången ska vi stanna och kolla lite där och inte bara åka därifrån. 🙂
Jag hoppas på att vi ska till Hollywood med, men jag förstår inte varför vi inte ska dit, vi ska ju försöka vara i LA området i en hel vecka i år. 🙂
Sen får vi ju se hur det blir, semestern är ju inte planerat helt och hållet, vi har till exempel inte ens bokat några biljetter än. Men det kommer, jag bara saknar det. Som jag skrev tidigare så hade jag kunnat tänka mig att åka redan idag.
För varje dag som går så kommer resan närmare. 🙂 Börjar ju inte räkna ner förrän runt 50 dagar kvar… Nej nu ljög jag nog. När vi har bokat biljetten kommer jag sätta mig och räkna i kalendern. 🙂
underbart 🙂