God morgon på er!
Nu på morgonen så har jag varit ute och gått en promenad, så nu ska jag snart ta och duscha efter det blir det frukost.
Efter att jag är klar med det så ska jag faktiskt ta och plocka kantareller igen! Jag älskar verkligen att vara ute i skogen så det ska bli skönt att få vara det när man är ledig. 🙂 Så det ska bli kul. Jag tog förresten två bilder på molnen igår. Den ena har jag gjort om och den andra är orginal. 🙂 Jag vill försöka leka lite med mina bilder. Hade jag fått bestämma så hade jag även kunnat göra andra grejer med bilderna men jag har ingen aning om hur man gör sådana grejer.
Men jag ska försöka ta mer bilder under tiden som jag plockar kantareller. Och är inte min syster klar för att plocka kantareller senast klockan 11:00 så plockar jag själv. Skönt det med!
Ni får ha en bra förmiddag så ska jag försöka lägga ut ytterligare bilder sen efter att jag har kommit hem från kantarell plockningen. 🙂