Just nu håller jag på med kaffe fikat till kaffe rasten igår. 🙂 Jag har aldrig ätit det själv så jag har ingen aning om det är gott eller inte. 🙂
Vad det är får ni naturligtvis se i morgon. 🙂
Jag väntar även på att Sandra ska höra av sig så att vi kan ut och springa. Men vill inte att hon ska höra av sig riktigt än eftersom kakan inte är klar ännu.
Så nu har Sandra skickat sms och hon var hemma, men hon skulle komma hit efter att hon hade bytt om, jag hoppas verkligen att kakan hinner bli klar innan vi ska ut.
Jag funderar och funderar på vad jag ska göra i helgen, men det lutar nog åt att jag kommer att hänga efter älsklingen som en svans. Han kommer ju för övrigt hem redan i morgon! 🙂 Jag bara älskar’t. 🙂
Nej om jag skulle ta och greja lite nu innan det är dags att ta dom sista milliliterna med energi. 🙂
Sov så gott nu mina söta läsare så kommer jag tillbaka i morgon. 🙂
Gott 🙂