Nu är det bara 6 dagar kvar och efter det så bär det av till Kalifornien. Vi landar snart i Amsterdam vid den här tiden om 6 dagar. 🙂 Jippi. Det kan inte bli bättre tror jag. Så det är kul. Hoppas jag.
Det är klart att det kommer att bli kul. Jag kommer att ta mycket bilder och ni får ju följa med via bloggen. Det ska bli så roligt. Jag hade ju blogg ifjol med när jag var iväg men, den har jag tagit bort.
Förhoppningsvis är vi framme i Halmstad nu. Eftersom jag inte har tid att blogga under tiden som jag kör så hoppas jag att vi är framme. Detta är ju som sagt ett förinställt inlägg. Så nu får jag se om det stämmer. Om jag kommer ihåg så skriver jag ett inlägg ifrån mobilen när jag är framme. Men bara om jag kommer ihåg. Annars får ni klara er med mina förinställda inlägg resten av dagen.